BodyWraps SLIM

Získejte štíhlou postavu snů s Bodywraps Slim!

Chcete dosáhnout štíhlého a tvarovaného těla, které vás bude ohromovat? Naše Bodywraps Slim jsou tím správným řešením pro vás! Přineste do svého života revoluční metodu péče o tělo a zažijte úžasnou transformaci.

Bodywraps Slim jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout svých cílů snadno a efektivně. Tento speciální obalový proces kombinuje výživné složky a technologie, které působí na vaše tělo zvenčí i zevnitř. Vyberte si ze široké škály wrapů, které jsou zaměřeny na redukci obvodů, zlepšení elasticity pokožky, detoxikaci a tvarování problematických oblastí.

Bodywraps Slim mají mnoho přínosů. Pomáhají redukovat obvody a formovat vaše tělo, zlepšují vzhled pokožky a poskytují okamžitý pocit zpevnění a vyhlazení. Navíc, díky svým detoxikačním účinkům, Bodywraps Slim pomáhají eliminovat nahromaděné toxiny, stimulovat cirkulaci a přispívat k celkovému zdraví vašeho těla.

Naši zkušení terapeuti vám poskytnou kvalitní péči a zajistí, že každá aplikace Bodywraps Slim je přizpůsobena vašim individuálním potřebám a cílům. Budete si užívat uvolňující a revitalizující zážitek, který vám pomůže získat sebevědomí a tělesnou pohodu.

účinky bwJak Body Wraps SLIM funguje?

Speciální lázeň Vám z mezibuněčného prostoru a z tukových buněk vytáhne škodlivé toxiny. (úbytek ihned po 1. wrapu) 

Povzbudí Váš organismus a tím urychlí hubnutí. Podpoří funkci lymfatického systému a tím dojde k vyloučení nadbytečné vody z těla.

1)       Lymfodrenáž: Správným ručním odblokováním a zabalením se Vám rozhýbe lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nepotřebné vody v těle. (úbytek pokračuje i další dny)

2)      Detoxikace: Z Vašich tukových buněk Vám tento skvělý zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští (úbytek ihned po 1 Wrapu)

3)      Pohyb: Nastartuje metabolismus – vše funguje rychleji.

 

Jako dárek dostanete 7 porcí povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA  ke každému wrapu

 

Výhody Body Wraps TEA:

  • potlačuje duševní a tělesnou únavu
  • napomáhá vylučování vody z organismu
  • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

Jak Body Wrap SLIM probíhá?

Před wrapem: Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, ten den nesportovat a nejlépe provést nemastný pealing.

Jedna kúra trvá 90 min. Nejprve Vám wrapařka připraví detoxikační čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí co bude provádět.  Pak vysvětlí jak správně dýchat a tím zaktivuje vnitřní lymfatický systém. Poté provede ošetření krku. Bandáže, které budou namočeny v lázni ze speciálního čistě přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps bandáže nanese po směru toku lymfy. Pak budete 15 – 30 min. cvičit a poté cca 15 min. odpočívat. 

Po wrapu: 24 hod. se nesprchovat, vypít denně 2 – 3 l vody, 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA, nepít alkohol a nekouřit, dodržet zdravý životní styl.

V rozmezí  7 – 10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

  •         těhotenství
  •         kardiovaskulární choroby
  •         infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
  •        po prodělání vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii 

AAA ceník BW

OBJEDNÁNÍ ONLINE

Objednat se můžete na tel. +420 733 180 777 

 

Daruj poukaz - E-SHOP

 

Vážení klienti,

Chceme, aby váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Abychom mohli lépe plánovat naše služby a zajistit maximální pohodlí pro všechny naše klienty, prosíme vás o dodržování  následujících pokynů týkajících se zrušení rezervace: 

  1. Zrušení pouze telefonicky nebo osobně: Zrušení rezervace je možné pouze prostřednictvím telefonního hovoru na naše kontaktní číslo (733 180 777) nebo osobní návštěvou našeho Studia. Tímto způsobem můžeme lépe zabezpečit správné a rychlé zpracování vašeho požadavku.

  2. Záloha 500 Kč: Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zálohu ve výši 500 Kč. Tato částka bude odečtena od celkové částky za poskytnuté služby.

  3. Podmínky zálohy: Záloha je nevratná v případě, kdy klient nepřijde na rezervovaný termín nebo rezervaci zruší méně než 24 hodin před plánovaným časem.