Info / ceník

Na našich moderních strojích Ergoline 400, Ergoline Open Sun 550 a Luxura Sli 620 získáte jedinečné opálení, kterým oslníte své okolí!

Solária Ergoline

Kvalitní solária světové značky Ergoline osazená nejmodernějšími a nejbezpečnějšími trubicemi. Solária značky‭ ‬Ergoline jsou technicky velmi dokonalé a výkonné přístroje.‭ ‬Vyrábějí se z nejmodernějších materiálů s použitím nejvyspělejších technologií.‭ ‬V Evropě se řadí mezi nejlepší stoje na trhu.‭ Solária jsou pravidelně servisována a trubice obměňovány.

Ergoline‭ ‬Advantage‭ ‬400‭ ‬Turbo Power

Solárium je osazeno‭ ‬40‭ ‬nízkotlakými ‭ ‬a‭ ‬3‭ ‬vysokotlakými UV solárními výbojkami ‭ ‬značky Philips CLEO,‭ ‬které zaručují špičkový výkon a maximálně možnou kvalitu opálení.

Ergoline‭ ‬Open Sun‭ ‬550‭ ‬Turbo Power

Nová technologie opalování obličeje a dekoltu‭ ‬A.R.T.‭ (‬Advanced Reflective Tanning‭) ‬je založena na působení UV záření,‭ ‬které je odráženo a selektováno na speciálním odrazovém skle. Kvalitní opalování těla je zajištěno‭ ‬45‭ ‬nízkotlakými trubicemi o výkonu‭ ‬45x160W. Celkový výkon tohoto unikátního solária je‭ ‬67,1‭ ‬kJ/minutu. ‎(‏Ergoline Advantage‭ ‬400‭ ‬Turbo Power‭ ‬-‭ ‬58,1‭ ‬kJ/minutu‭)‬. -chlazení lehátka při opalování zajišťuje‎ ‏klimatizační jednotka Air Condition Plus,‭ ‬která ‭ ‬zároveň vytváří čerstvý vánek v solárním tunelu‭ -zcela nový,‎ ‏široký typ lehátka‭ – ‬Body Multi Relax nabízí pohodlné prohlubně pro paže,‭ ‬variabilní opěrky nohou a integrovaný ergonomický podhlavník‭ -solárium‎ ‏vhodné pro klienty se sklony ke klaustrofóbii,‭ ‬v kokpitu solária opalujete pouze svoje tělo,‭ ‬obličej je opalován v otevřeném prostoru‭ - jednoduchý ovládací panelu možňuje snadné nastavení všech funkcí solária.

Opalování v soláriu

Opálení je naše‭ ‬nejpřirozenější kosmetika‭ – ‬tuto‭ „‬kosmetiku‭“ ‬si můžete dopřát kdykoliv v průběhu celého roku.‭ ‬Opálení si většinou spojujeme s aktivním životním stylem a s pohybem venku.‭ ‬Opálenou kůži často považujeme za krásnější,‭ ‬zdravější a přitažlivější než neopálenou.

Opálení je důležitá‭ ‬přírodní ochrana proti slunci.‭ ‬Opálení ze solária chrání Vaši pokožku v situaci,‭ ‬kdy je ‭ ‬vystavena vyšší intenzitě slunečního záření,‭ ‬než jste byli zvyklí v průběhu pracovního roku‭ (‬dovolená u moře‭)‬. ‭ V soláriu lze dosáhnout‭ ‬návyku na sluneční záření a tím maximálně využívat všech‭ ‬bio pozitivních účinků slunce‭ ‬bez nebezpečí spálení kůže a to v UV spektru,‭ ‬které je předem definované a pro kůži neškodné,‭ ‬samozřejmě při zachování zásady‭ „‬pozvolna a s mírou‭“‬.‭

K nejvýznamnějším bio pozitivním účinkům patří:

- syntéza vitamínu D3‭

- posílení imunitního systému‭

- zlepšení vlastností krevního oběhu‭

- zlepšení mnohých nedostatků čistoty pleti‭

 

Poskytujeme nadstandardní servis, v soláriích WELLNESS PERFEKT je vám zdarma k dispozici:

  • ručník (papírové utěrky)
  • odličovač
  • deodorant (dámský i pánský)
  • ochrana očí
  • kapesníky
  • lak na vlasy

 

Ceník

 
0 - 10 minut = 180 Kč
11 - 13 minut = 220 Kč
14 - 18 minut = 299 Kč
 
 
- v našich soláriích Vám stačí polovina minut než jinde (max. 18 minut)
 
 
Měsíční Členství - 13 vstupů (3-15 minut), platnost 4 týdny
1590 Kč
 
Neomezené Měsíční Členství - neomezený počet vstupů (3-15 minut), platnost 4 týdny
1890 Kč
 

 
 
KREDIT 1000 Kč + 10% Bonus (19 Kč/min.)
KREDIT 1500 Kč + 20% Bonus (19 Kč/min.)
* Platnost U Kreditů 6 Měsíců / Nepřenosná.

 
 
KLIENT MŮŽE PLATIT ZAMĚSTNANECKÝMI BENEFITY nebo poukázky Sodexo.
 
 
 
Dárkové poukazy - E-SHOP