Hubnutí a remodelace - T-Shape

ESTETICKÁ PÉČE NOVÉ GENERACE!

Přístroj T-Shape 3v1 - inovativní a vysoce účinný pro remodelaci těla, hubnutí a odstranění i odolné celulitidy.

Technologie přístroje kombinuje několik klíčových metod, které cílí na různé aspekty celulitidy a kvality pokožky. Díky kombinaci metod, zaručuje rychlé a dlouhodobé výsledky. 

t-sahpe pp

 

1- MULTIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE - vytváří intenzivní teplo ve spojovacích tkání, díky kterému se zvyšuje vrstva kolagenu a celulárního metabolismu = lokalizované hubnutí, snížení objemu a zlepšení kvality pokožky

2- LLLT LASER - působí na oblast tukových buněk, dochází ke štěpení tuku, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven = zmenšení obvodu těla

3 - VAKUOVÉ SÁNÍ - podporuje krevní oběh a lymfatický tok, podporuje okysličení tkání

aa shape

aa t

Bez názvu (3240 × 1080 px) (2500 × 1000 px) (2)Bez názvu (3240 × 1080 px) (2500 × 1000 px) (3)

 

Vážení klienti,

Chceme, aby váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Abychom mohli lépe plánovat naše služby a zajistit maximální pohodlí pro všechny naše klienty, prosíme vás o dodržování následujících pokynů týkajících se zrušení rezervace:

  1. Zrušení pouze telefonicky nebo osobně: Zrušení rezervace je možné pouze prostřednictvím telefonního hovoru na naše kontaktní číslo (733 180 777) nebo osobní návštěvou našeho Studia. Tímto způsobem můžeme lépe zabezpečit správné a rychlé zpracování vašeho požadavku.

  2. Záloha 500 Kč: Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zálohu ve výši 500 Kč. Tato částka bude odečtena od celkové částky za poskytnuté služby.

  3. Podmínky zálohy: Záloha je nevratná v případě, kdy klient nepřijde na rezervovaný termín nebo rezervaci zruší méně než 24 hodin před plánovaným časem.