Ruční lymfatické masáže

Objevte krásu a blahodárné účinky ruční lymfatické masáže!

Přínosy ruční lymfatické masáže jsou mnohostranné. Zlepšte vzhled své pokožky a snižte výskyt celulitidy. Masáž stimuluje lymfatický tok, podporuje rozklad tukových buněk a odstraňuje nahromaděné toxiny, čímž přispívá k odstranění celulitidy a zlepšení textury pokožky.

Ruční lymfatická masáž má také mít pozitivní vliv na hormonální rovnováhu. Masáž pomáhá udržovat hormonální funkce v rovnováze a přispívat ke zlepšení hormonálních změn spojených s menstruačním cyklem, předmenstruačním syndromem a menopauzou.

Pokud se zajímáte o reprodukční zdraví, ruční lymfatická masáž je velmi prospěšná. Masáž podporuje krevní oběh v pánevní oblasti a přispívá ke zlepšení plodnosti, vyrovnání hormonálních nerovnováh a podpoře reprodukčního systému. 

Ruční lymfatická masáž pomůže i v regeneraci sportovců. Lymfatický systém je důležitou součástí imunitního systému a odpovídá za odstraňování odpadních látek, zánětlivých produktů a nadbytečné tekutiny z těla. Při intenzivním sportovním výkonu dochází k nahromadění odpadních látek a tekutin, což může vést k otokům a zvýšenému pocitu únavy. Ruční lymfatická pomáhá snížit otoky a odstranit nahromaděnou odpadní látku, což usnadňuje regeneraci po sportovním výkonu.

web-ruční

Celotělová masáž, je vhodná pro nastartování lymfatického systému - doporučujeme vždy jako první proceduru u nás, pro ty nejlepší výsledky. Součástí procedury je i přístrojová lymfodrenáž - dohromady trvá procedura necelé 2 hodiny.

Součástí masáže je i konzultace. Naši lymfatický terapeuti se o Vás s láskou a péčí postarají. Každá masáž je přizpůsobena vašemu tělu a cílí na oblasti, které potřebují nejvíce pozornosti. Pocítíte okamžitou relaxaci, uvolnění napětí a znovuobnovení energie.

Zanechte starosti a napětí za sebou a vydejte se na cestu k vnitřnímu a vnějšímu zdraví. Pociťte úlevy a získejte energii ještě dnes!

 

ruční web 

KLIENT MŮŽE PLATIT ZAMĚSTNANECKÝMI BENEFITY Nebo Poukázky Sodexo.
 
 
 
 
 
Nebo na tel.č.: +420 733 180 777
 
 
Dárkové poukazy - E-SHOP

 

Vážení klienti,

Chceme, aby váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Abychom mohli lépe plánovat naše služby a zajistit maximální pohodlí pro všechny naše klienty, prosíme vás o dodržování  následujících pokynů týkajících se zrušení rezervace: 

  1. Zrušení pouze telefonicky nebo osobně: Zrušení rezervace je možné pouze prostřednictvím telefonního hovoru na naše kontaktní číslo (733 180 777) nebo osobní návštěvou našeho Studia. Tímto způsobem můžeme lépe zabezpečit správné a rychlé zpracování vašeho požadavku.

  2. Záloha 500 Kč: Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zálohu ve výši 500 Kč. Tato částka bude odečtena od celkové částky za poskytnuté služby.

  3. Podmínky zálohy: Záloha je nevratná v případě, kdy klient nepřijde na rezervovaný termín nebo rezervaci zruší méně než 24 hodin před plánovaným časem.